Plisované žalúzie

Plisované žalúzie


Stupeň transparentnosti:

S cieľom splniť všetky požiadavky ponúkame nielen priehľadné, ale aj nepriehľadné a priesvitné plisované žalúzie. Rozsiahly sortiment zahŕňa aj zatemňujúce plisované žalúzie.

Plisované žalúzie do kúpeľne:

Ochrana súkromia je veľmi dôležitá, najmä v kúpeľni. Aby ste si mohli nerušene vychutnať osobnú hygienu, sú k dispozícii plisované žalúzie, ktoré držia zvedavé oči mimo dosahu. Táto ochrana okien je nielen moderným, ale aj funkčným riešením okien do kúpeľní. Žalúzie plisované v kúpeľni sú veľmi flexibilné, pretože sa dajú parkovať na ľubovoľnom mieste na okne. Špeciálne Plisované žalúzie do kúpeľne je možné ťahať zhora nadol a zdola nahor. Skladaná látka je vizuálnym vrcholom a žalúzie v kúpeľni sú ponúkané v nespočetných farbách.

Skladané žalúzie do kancelárie:

Kvalitné plisované žalúzie pre štúdium, alebo kanceláriu zabraňujú vstupu slnečných lúčov. Najmä pri práci na počítači je dôležitá ochrana proti oslneniu, ktorá sa ľahko udržuje. Praktické skladané žalúzie v kancelárii je možné rýchlo a ľahko pripevniť k oknu. Vďaka upínacej konzole nie je potrebné ani vŕtať. Funkčná ochrana pred slnkom sa môže posúvať zhora nadol a naopak. Obrovskou výhodou je, že ju možno umiestniť kdekoľvek na okne. Vstup slnečných lúčov tak môže byť individuálne regulovaný.

Plisované žalúzie pre detskú izbu:

Relaxačný spánok je zvlášť dôležitý pre deti. Ponúkmea širokú škálu plisovaných žalúzií, ktoré predstavujú ideálnu ochranu proti výpadku prúdu. Obzvlášť sa odporúčajú modely stmavenia. Okrem hladkých modelov sú k dispozícii aj vzorované plisované žalúzie. Záhyby detskej izby s vtipnými výtlačkami sú skutočným pútavým prostriedkom pre očí.

Plisované žalúzie do kuchyne:

Tieto plisované žalúzie môžu zdôrazniť moderný štýl kuchyne. Opticky príťažlivá ochrana pred slnkom a súkromím zapôsobí na jeho jednoduchosť a dokonale ladí s modernou atmosférou kuchyne. Funkčné plisované žalúzie do kuchyne sú pripevnené k sklennej tabuli, a neprevísajú aj keď je okno otvorené.

Plisované žalúzie do spálne:

Vďaka zatemňujúcim plisovaným žalúziám môžete mať kľudný nočný spánok. Spálňa je zatemnená a počas dňa môžu byť blokované aj slnečné lúče. Plisované žalúzie môžu byť umiestnené na okennej tabuli podľa potreby. V horúcich letných dňoch môže byť celá okenná tabuľa zakrytá tak, aby sa spálňa príliš nezohriala. V nepriaznivom počasí a počas chladných dní je možné skladané rolety rýchlo a ľahko tlačiť k sebe.

Plisované žalúzie do obývacej izby:

Moderná plisovaná tkanina sa dokonale prispôsobí modernému životnému štýlu. Vizuálne príťažlivá dekorácia okien na jednej strane chráni pred susedmi. Funkčnú ochranu pred slnkom a oslnením je možné zvoliť v jasných farbách alebo so vzorom. Zákazníci si môžu vybrať medzi nepriehľadnou a priesvitnou verziou. 

Plisované žalúzie pre strešné okno:

Pretože v podkrovných apartmánoch je zvyčajne veľa svetla, ponúkame aj žalúzie na sklonené plochy okien. Vďaka špeciálnym materiálom je možné zabrániť vyhrievaniu miestnosti, najmä v lete. 

 

 

Obrázok       Obrázok       Obrázok

 

                     Obrázok                              Obrázok

 

    Obrázok